Pozycje seksualne, które sprawiają, że dochodzi

Więc przeżyłeś pierwszą randkę , a teraz ona chce cię zabrać na seks. O to właśnie chodzi!

Teraz nadszedł czas, aby poczuła się dobrze widząc cię i czuła się dobrze, gdy cię widzi. Mówimy o doprowadzeniu jej do spermy.

Głównym celem każdego faceta podczas seksu powinno być doprowadzenie dziewczyny do orgazmu. Nie tylko dlatego, że jest to sprawiedliwe dla niej, ale także dlatego, że zwiększa to również przyjemność dla Ciebie. Większość facetów może łatwo dojść podczas seksu. Potrzebują tylko tarcia. Z dziewczyną jest to trochę bardziej skomplikowane, ale nadal łatwo osiągalne. Dziewczyna, która jest z mężczyzną, który doprowadza ją do spermy, będzie się bardziej starać, aby go zadowolić zarówno w sypialni, jak i poza nią. Ona też będzie się tu trzymać, żeby znowu uprawiać seks i nie będziesz musiał jej za to gonić. Wszyscy ci faceci, którzy mówią, że ich dziewczyny nie chcą uprawiać seksu tak bardzo jak oni, prawdopodobnie nie dają im orgazmu.

Ten rysunkowy facet jest dzikusem!

Znaczenie najlepszego spermy podczas gry wstępnej

Nie wyprzedzajmy siebie. Sprawisz, że dojdzie podczas seksu waginalnego i poczujesz radość z jej pochwy ściskającej twojego penisa, ponieważ ma intensywny i głosowy orgazm, ale najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na to jest doprowadzenie jej do orgazmu przed twoim penisem kiedykolwiek w nią wkracza. To nie tylko podwaja jej przyjemność, ale także ułatwia osiągnięcie orgazmu podczas penetracji prącia. Kiedy podniesie swoją skalę podniecenia i osiągnie orgazm, jej podniecenie będzie łatwiej ponownie osiągnąć. Dziewczyny pozostają w podwyższonym stanie podniecenia przez kilka minut po każdym orgazmie, więc wszystko, co musisz zrobić, to iść dalej. Gdy już zapewnisz jej drugi orgazm, trzeci będzie jeszcze łatwiejszy do osiągnięcia.

Użyj palców i języka, aby dać jej orgazm łechtaczkowy lub orgazm w punkcie G. Orgazm łechtaczkowy jest łatwiejszy i następuje szybciej, ale nie jest tak głęboki i intensywny jak orgazm punktu G. Oba typy przygotują ją do spermy podczas penetracji prącia, więc wybierz swój wybór. Orgazm łechtaczkowy można osiągnąć poprzez stymulację łechtaczki językiem. Aby zwiększyć jej przyjemność i przyspieszyć dochodzenie; zrób lekkie palcowanie. Powtarzanie i tarcie są kluczowe, więc upewnij się, że nie zmieniasz prędkości ani lokalizacji, gdy zacznie się bardziej podniecać, w przeciwnym razie spadnie ona z powrotem na swoją skalę podniecenia i będziesz musiał ponownie ją odbudować. Orgazm punktu G to rodzaj orgazmu, który chcesz jej dać podczas penetracji, ale możesz to zrobić rękami, jeśli czujesz się odważny i chcesz dać jej jak najbardziej intensywną i satysfakcjonującą przyjemność. Zacznij od stymulacji łechtaczki i wsuń palec, gdy stanie się mokra. Włóż palce dłonią do góry i znajdź punkt G głębiej w środku, tuż nad łechtaczką, obok kości miednicy. Poruszaj palcem po jej punkcie G, zwiększając prędkość i ciśnienie, aż eksploduje, a jej oczy przewracają się w głowie.

Dając jej orgazm podczas stosunku

Teraz, gdy wije się na łóżku i dochodzi, zamontuj ją i włóż penisa. Pamiętasz, gdzie był jej punkt G? Zastosuj tę samą koncepcję, ale tym razem z penisem zamiast palcem. Penetruj ją głęboko i pchnij do przodu i lekko w górę, aby twój penis uderzał w punkt G. Szybko zacznie wracać do swojej skali podniecenia. Nie musisz nawet pchać tak mocno ani szybko, jeśli czujesz, że zbliżasz się do orgazmu. Po prostu trzymaj się kursu z penisem uderzającym w punkt G i przygotuj się na szaloną jazdę.

Oczywiście będziesz potrzebować randki, aby to wszystko się stało. Jeśli nie możesz znaleźć, kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze recenzje stron do spotykać się kobiet .

Okej, więc jeśli to zaczęło Cię interesować najwyższymi pozycjami seksualnymi, spójrz na poniższe linki, a znajdziesz ruchy, o których James Bond nie marzył w swoim arsenale.

O

Jolanta W Wysocka jest seryjną randkowiczką mieszkającą w Mīˈamē Raciborska na Florydzie. Pomiędzy imprezami przy basenie, późnymi nocami i okazjonalnymi sesjami handlowymi, lubi dzielić się wskazówkami na temat spotkań z kobietami änˈlīn. Możesz skontaktować się z Tomem na tej stronie .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znalezienie najlepszych miejsc Randki na pierwszą randkę

Siodło duszne